International

Israel

Hebrew – ישראל

אודות הדסק הישראלי

עורכי הדין בדסק הישראלי של הריק מעניקים שירותים משפטיים מקיפים ללקוחות ישראלים התרים אחר השקעות והזדמנויות עסקיות בארה"ב. דסק ישראל שואב את כוחו ממומחיותם של עורכי הדין שלנו בתחומי דיני התאגידים, המיסוי, הנדל"ן, קשרי הממשל והליטיגציה, אשר משתמשים בניסיונם הרב כדי לייעץ ללקוחותיהם בנושאים משפטיים סבוכים ומבני עסקה מורכבים, האופייניים להשקעות בינלאומיות.  הדסק הישראלי של הריק הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה הבינלאומית הרחבה שאנו מעניקים ללקוחותינו.  

לעורכי הדין שלנו קשרים הדוקים עם פירמות עורכי הדין וראיית החשבון המובילות בישראל.. קשרים אלה מאפשרים שיתופי פעולה ותיאום שירותים משפטיים. הודות לקשרים אלה, איננו מהססים להפנות לקוחות ואנשי קשר, ולסייע להם ליצור קשרים בעת הצורך. אנו שואפים לתת ערך מוסף ללקוחותינו על ידי חיבורם למיזמים משותפים ולמקורות מימון, וכן מציגים בפניהם הזדמנויות השקעה. רבים מעורכי הדין שלנו דוברים עברית באופן שוטף, מסוגלים לנהל עסקים ולקרוא מסמכים בעברית, ומרבים לנוע על קו ישראל-ארה"ב כדי לקיים פגישות אישיות במסגרת השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו.

נדל"ן

עורכי הדין של מחלקת הנדל"ן שלנו מספקים ללקוחותיהם הישראלים עצות מלומדות אודות השוק האמריקאי במטרה לסייע להם לקדם את מטרותיהם העסקיות. לזכותנו עומדים מעל תשעה עשורים של ניסיון בתחום הנדל"ן המסחרי, קשרים ענפים עם שחקני נדל"ן מובילים, וניסיון מוכח בייעוץ למשקיעים ויזמים זרים בעסקאות בארה"ב.

עורכי הדין במחלקת הנדל"ן שלנו ייעצו ללקוחותינו במאות עסקאות הכוללות כל סוג של נכס מסחרי, עסקאות רכישת וייזום נדל"ן אשר כוללות לרוב מיזמים משותפים בין היזמים למקורות הון, או השקעות הון עצמי מקרנות מקומיות או בינלאומיות.

קרנות השקעה ותאגידים

לעורכי הדין שלנו המתמחים בדיני תאגידים ובדיני ניירות ערך ניסיון מעשי בייעוץ ללקוחות ישראלים בנושאים המשפטיים והרגולטוריים הכרוכים בעשיית עסקים בארה"ב. אנו מייעצים באופן שוטף במגוון נושאים הקשורים לתפעול, להתנהלות עסקית שוטפת, ולניירות ערך. עורכי הדין שלנואף מייעצים ללקוחותינו בנוגע להקמת קרנות נדל"ן (REITs), קרנות גידור וקרנות השקעה פרטיות וסוגי קרנות השקעה נוספים. יש לנו ניסיון רב עם מיזמים משותפים ועסקאות השקעה שונות, ובסיוע עורכי הדין מצוות המיסוי שלנו, אף עם מיסוי פנסיה (ERISA), ניירות ערך ורגולציה, ביכולתנו לתת מענה לסוגיות הנוגעות להשקעה בשוק האמריקאי, באופן מעשי ויעיל.  

מיסוי

עורכי הדין במחלקת המיסוי שלנו מסייעים ללקוחותינו לנווט בין ענייני המיסוי המורכבים המתעוררים כשעושים עסקים בארה"ב. בהסתמך על הכרה עמוקה עם מבני השקעה חוצי גבולות, אנו מייעצים באופן שוטף למשקיעים זרים על השלכות המס של עסקאות רכישה והשקעות בארה"ב. הידע הרב שלנו בתחום המיסוי הבינלאומי מאפשר לנו לצפות אירועים בטרם קרו, ובכך לסייע ללקוחותינו להפחית את הסיכון ולמזער את נטל המס, הן ברמה העסקית והן ברמה האישית.

מימון

מחלקת המימון שלנו מייצגת מגוון רחב של מלווים ולווים, מוסדיים ולא מוסדיים, ומציעה הבנה מקיפה בהליך בקשת ההלוואה, משלב ההתחייבות ועד הסגירה. בין לקוחותינו חברות ביטוח, בנקים מסחריים, בנקי השקעות ובנקים פרטיים, קרנות פנסיה, מלווים חוץ-בנקאיים, קרנות, וכן משקיעים ולווים, הפונים אלינו כדי לסייע להם בהשגת מימון, לרבות באמצעות הנפקות אג"ח, מימון פורטפוליו, הנפקות בנקאיות, הלוואות גישור, הלוואות רכש, מימון בנייה, הלוואת השלמת הון, הלוואת סינדיקציה, וסוגי מימון מורכבים אחרים.

ליטיגציה בעולם האמנות

עורכי הדין שלנו המתמחים בליטיגציה של עולם האמנות הם בעלי שם עולמי בתחום איתור והשבת יצירות אמנות. תוך התמקדות בהליכי ליטיגציה מורכבים וביישוב סכסוכים, תוך שימוש בניסיון המשפטי הנרחב שלנו בתחום זה, הבאנו לפתרון מוצלח של דרישות להשבת חפצי אמנות בשם ממשלות זרות, מוזיאונים, יורשיהם של קורבנות השואה, יורשיהם של אמנים מפורסמים, ואחרים, וכן פעלנו להשבתן של מאות עתיקות ויצירות אמנות שאבדו ונגנבו ברחבי העולם.    

קשרי ממשל

קבוצת קשרי הממשל שלנו, המורכבת מארבעה חברי קונגרס לשעבר ומספר נבחרי ציבור לשעבר מניו יורק, מעניקה ללקוחותינו מכלול שירותים מלא בתחום קשרי הממשל, לרבות הפעלת לובי פוליטי ומתן סיוע בחוזים ממשלתיים - הכל במטרה לסייע ללקוחותינו לקדם את מטרותיהם העסקיות במהירות. בנוסף, אנו מעניקים ללקוחותינו גישה לרשת רחבה של אנשי קשר בממשל, במטרה לטפח קשרים עם הממשל האמריקאי ועם אנשי עסקים מובילים בארה"ב. 

ליטיגציה

צוות הליטיגציה שלנו מבין את מטרותיהם העסקיות של לקוחותינו - הגנה על האינטרסים שלהם היא בראש סדר העדיפויות שלנו. בין אם נדרש פתרון מהיר, ובין אם יש הכרח לקיים משפט, עורכי הדין שלנו פועלים ביעילות למציאת פתרון מוצלח לסכסוך. עורכי הדין שלנו מעניקים שירותי בוררות, משא ומתן וגישור בסכסוכים, ויש להם היכרות עמוקה עם החוקים וההליכים הנוהגים במוסדות הבוררות המובילים בארה"ב ובעולם. בנוסף, לקוחותינו נהנים מניסיוננו העשיר בייצוג בבתי המשפט הפדרליים ושל המדינות, ומיכולתנו להוביל במיומנות הליכי ליטיגציה הן בערכאות המשפט והן בערכאות הערעור. 

לקוחות פרטיים והון משפחתי

לעורכי הדין שלנו ניסיון רב בייעוץ לעסקי נדל"ן בבעלות משפחתית שלהם נכסים משמעותיים, והם ליוו את לקוחותינו במגוון עסקאות נדל"ן ועניינים עסקיים, כמו גם במתן ייעוץ משפטי במגוון נושאים, לרבות ניהול הון משפחתי, העברה בין-דורית, תכנון מבנה, תכנון ירושה, יישוב סכסוכים וחלוקת אחזקות המשפחה.